محسن یگانه در دادگاه

محسن یگانه در دادگاه

طی روزهای گذشته تصمیم عجیب محسن یگانه برای فروش بلیت‌های کنسرتش از طریق یکی از سایت‌های بلیت‌فروشی سینما(سینماتیکت) حاشیه‌ساز شده بود، تصمیمی که در ادامه حواشی این خواننده و تهیه‌کننده‌اش نهایتا به دادگاه کشیده خواهد شد.

به نقل از بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی، او از دادگاهی خبر داد که محسن یگانه با شکایت تهیه کننده قبلی خود، به آن احضار شده است.

بر اساس گفته های این خبرنگار، یگانه به دلیل  بدهی و اختلافات مالی با برادران حاتم پور، با تحریم سایت‌های بلیت‌فروشی موسیقی مواجه شد تا برای فروش بلیت‌هایش سراغ همکاری با سایت بلیت‌فروشی سینما برود!

در هفته های گذشته اظهارات این خواننده روی سن، هر روز موج جدیدی از حاشیه ها را باعث می‌شد. یگانه در نخستین اظهار نظر خود از امتناع سایت های بلیت فروشی کنسرت برای فروش بلیت هایش گفت و روی صحنه کنسرتش اعلام کرد: «خیلی ها دوست نداشتند ما روی این صحنه باشیم و حتی بلیت کنسرت ما را هم حاضر نبودند بفروشند.»

با کشیده شدن این اختلاف به سایت‌های بلیت فروشی سینما باید دید آیا این شروعی برای ورود این سایتها به حوزه‌ موسیقی خواهد بود یا این پرونده قضایی روی فعالیت این سایت‌ها هم اثر می‌گذارد.

منبع: خبر فوری