واکنش فرهاد مجیدی به شکست تیمش در نخستین گام

واکنش فرهاد مجیدی به شکست تیمش در نخستین گام

فرهاد مجیدی تیمش را مستحق شکست برابر الشارجه در بازی آغازین خود در فصل جدید لیگ امارات ندانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از البیان، اتحاد کلباء فصل جدید  لیگ امارات را ناامیدکننده آغاز کرد. تیم فرهاد مجیدی در ورزشگاه خانگی خود از الشارجه پذیرایی کرد و با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد.

فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و فکر می‌کنم مستحق شکست نبودیم. ما رقابت بسیار خوبی در طول بازی با الشارجه داشتیم و می‌توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

سرمربی ایرانی اتحاد کلباء ادامه داد: بعد از آنکه با نتیجه سه بر دو پیش افتادیم این شانس را داشتیم که اختلاف را دو برابر کنیم اما از فرصتی که به دست آوردیم استفاده نکردیم. آسیب‌دیدگی بازیکنان کلیدی نقطه تحول در این بازی و باعث شکست ما شد. با آن که در این بازی شکست خوردیم اما به شاگردانم ایمان دارم و می‌توانیم در بازی‌های بعدی این شکست را جبران کنیم.

اولاریو کوزمین، سرمربی الشارجه، کسب این سه امتیاز را قبل از دیدار حساس برابر تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا روحیه‌بخش توصیف کرد.

او گفت: بازی سختی بود. پیروزی در گام نخست اتفاقی مثبت است. ما سه امتیاز روحیه‌بخش را قبل از بازی حساس برابر تراکتور در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به دست  آوردیم.

منبع : ایسنا