تصاویر زنده گلکسی زد فلیپ ۵ چندین ساعت پیش از معرفی رسمی لو رفت

یکی از منابع آگاه بازار با انتشار توییتی، تصاویر واقعی گوشی تاشوی جدید سامسونگ، یعنی گلکسی زد فلیپ ۵ را قبل از فرارسیدن زمان رویداد رونمایی به اشتراک گذاشت.

با توجه به تصاویر منتشرشده، ظاهراً بین دو صفحه نمایشگر این گوشی تاشو خبری از شکاف نخواهد بود و قرار است موبایل تاشوی جدید با نمایشگر بزرگ بیرونی و بدون وجود شکاف معرفی شود.

تصاویری واقعی گوشی تاشوی گلکسی زد فلیپ ۵

با وجود اینکه زمانی زیادی تا برگزاری رویداد سامسونگ گلکسی آنپکد باقی‌ نمانده است، اما خبرهای غیررسمی کماکان در مورد گوشی‌های تاشوی سامسونگ که قرار است در این رویداد معرفی شوند، منتشر می‌شود.

پیش‌تر در خبرهای فاش‌شده دیگری، رندرهای مختلفی از گلکسی زد فلیپ ۵ به اشتراک گذاشته شده بود. حالا یکی از منابع آگاه بازار با نام کاربری GaryeonHan در توییتر، تصاویری واقعی از گوشی تاشوی جدید سامسونگ، یعنی گلکسی زد فلیپ ۵ منتشر کرده است.

رندرهای فاش‌شده قبلی نشان می‌دادند که ظاهراً سامسونگ می‌خواهد شکاف بین نمایشگرهای گوشی تاشوی گلکسی زد فلیپ ۵ را در حالت بسته حذف کند و طراحی دستگاه به‌گونه‌ای باشد که زمانی که موبایل تاشو در حالت غیرگسترده قرار دارد، نمایشگرها بدون شکاف روی یکدیگر قرار بگیرند. همچنین خبرهای دیگری منتشر شده بود که تأیید می‌کرد این شرکت برای رسیدن به این هدف از لولای جدیدی استفاده می‌کند که ضمن ازبین‌بردن شکاف بین نمایشگرها در هنگام بسته‌بودن، دستگاه‌ را نازک‌تر نیز می‌کند.

در یکی از تصاویر منتشرشده، گوشی تاشوی جدید در حالت باز نمایش داده شده است. چند تصویر دیگر نیز نمایشگر بیرونی گلکسی زد فلیپ ۵ را نشان می‌دهند. به‌نظر می‌رسد با توجه به یکی از تصاویر، ویجت تقویم برای صفحه کوچک‌تر بهینه شده است.

انتظار می‌رود گلکسی زد فلیپ ۵ با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ کوالکام، باتری ۳۷۰۰ میلی‌آمپرساعتی به‌همراه ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی معرفی شود.

منبع: دیجیاتو