روبات ها خاموش شدند

روز گذشته پلیس آلبانی با حمله به اردوگاه اشرف ۳ ضمن درگیری با اعضای این گروهک تروریستی دستگاه‌های الکترونیکی آن‌ها مانند رایانه، تلفن، پهپاد را مورد بررسی قرار داد.

 

در این عملیات یک نفر از اعضای منافقین کشته شد و حدود ۱۰۰ نفر نیز مجروح شدند،

خبر‌ها همچنین از از بازداشت ۷۰ نفر از عناصر این گروهک حکایت دارد.

پلیس ایالتی آلبانی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این عملیات در چارچوب یک برنامه عملیاتی بر اساس دستور صادر شده از سوی دادگاه ویژه مبارزه با فساد و جرایم سازمان‌یافته این کشور انجام شده است.

وزارت کشور آلبانی نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که منافقین توافقنامه سال ۲۰۱۴ با دولت این کشور را زیر پا گذاشته و اقدام‌های پلیس مطابق قانون بوده است.

در همین رابطه یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز گفت: به واشنگتن اطمینان خاطر داده شد که تمامی اقدامات صورت‌گرفته با رعایت قوانین مربوطه از جمله قوانین محافظت از حقوق و آزادی‌های تمامی افراد در آلبانی انجام شده است و ما از حق دولت آلبانی برای تحقیق درباره فعالیت‌های غیرقانونی احتمالی در خاک خود حمایت می‌کنیم.

تایید اقدام پلیس آلبانی در برخورد با این گروهک تروریستی از طرف آمریکا یعنی بزرگترین حامی سال‌های اخیر منافقین و عدم حمایت مقامات سیاسی کشور‌های اروپایی از آن‌ها در کنار لغو میتینگ پاریس نشان‌دهنده قطع امید کشور‌های دنیا از این گروهک برای تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران و نگرانی آن‌ها از اقدامات تروریستی و خرابکارانه این گروهک  در خاک کشور‌های اروپایی بوده است.

حقیقت تلخ برای منافقین این است که تاریخ انقضایشان به سر رسیده و دشمنان ملت ایران یکی پس از دیگری جز برقراری ارتباط با ایران مقتدر به گزینه‌ای در رابطه با کشورمان فکر نمی‌کنند.

با انجام این حمله روبات ها خاموش شدندوکامنت صفحه اینستاگرام ایران‌اینترنشنال در روز ۳۰ خرداد(روز حمله به مقر مجاهدین خلق)، با کاهش ۴۳ درصدی نسبت به ۱۰روز قبل مواجه شده است و کامنت‌های بی‌بی‌سی فارسی نیز ۳۱ درصد کاهش داشته است.

 

 

منبع : همشهری آنلاین